Kleopatra Egiptuse Veebileht Civ6 Fandom

Sel põhjusel võidi see, mida me Kleopatra kohta teame, olla liialdatud või moonutatud nende inimeste jutustuste tõttu. Cassius Dio, üks vanimaid tegelasi, kes talle lugusid jagas, võtab naise kohta käivad faktid kokku järgmiselt: "Ta lõbustas kahte parimat roomlast, et tüdruk välja tuleks, ja kolmanda pärast hävitas ta iseenda." Tänapäeva maailmas peetakse Kleopatrat feministlikuks sümboliks, naiseks, kes kehtestas oma võimu meeste valitsetud ühiskonnas ja tegi otsuseid oma impeeriumi tuleviku kujundamiseks. Naiselugu sütitab jätkuvalt arutelusid naiste võimaluste üle poliitikas ja võib-olla ka eestvedajatena. 10 aastat hiljem, 37. aastal eKr, naasis Antonius Egiptusesse pärast pikka tüli partialastega ja Kleopatra sünnitas talle kolmanda poja, Ptolemaios Philadelphuse.

  • Kas see oli suurepärane maohammustus, kuigi legendid seda väga soovitavad, või oli see hea mürgiviaal, mis lõpetas teie ajaloolise vaarao elu Egiptusest?
  • Mees suri täiskasvanueas oma nõo Caligula omandamise kaudu, seega ei jäänud ükski Kleopatra järeltulijatest ellu, et aidata tal Egiptust pärida.
  • Teie enda online-mängu uus motiiv on tegelikult Vana-Egiptus, kui me oleme ülaltoodud loendis, samuti peategelane proovime Kleopatrat.
  • Kleopatra profiili saab eksponeerida kui ülimalt julget ja hedonistlikku võrgutajat, kes manipuleeris meestega oma soovide saavutamiseks.
  • Samal ajal, arvestades sõudjate ja varustuse puudust (mis tähendas, et uued sõudjad olid alatoidetud), oli Antony ja Cleopatra paatidel raskusi rammimisrünnakute võitmisega.

Populaarsed Egiptuse vaaraod: Kleopatra ja tema eelkäijate võrdlus – Veebileht

Kui Kleopatra oli 17-aastane, suri tema isa Ptolemaios XII ja ta võis aidata tal oma troonile tõusta. Kuid mitte, nende isa kirjutas oma kirjas, et ta peab aitama tal abielluda oma kümneaastase õe Ptolemaios XIII-ga (keda ta vihkas) ja et nad hakkavad koos temaga Veebileht Egiptust valitsema. Õdede-vendade abielu on Egiptuse kuninglikus perekonnas tavaline, et säilitada perekonna heaolu, kuid Kleopatra ja tema õe vaheline suhe püütakse hukka mõista teovõimetuks. Kleopatrat tõmbab paleeintriigi poole ja ta pidi oma eluajal põgenema. Varsti pärast seda suundus uus Rooma väejuht Julius Caesar Egiptusesse, et lahendada Kleopatra ja tema nõo vahelised erimeelsused. Et Caesari rahuldada ilma, et teda peatataks nende nõole suunatud pingutuste tõttu, rullitakse Kleopatra vaipa, mis viidi Caesarile erilise kingitusena.

Lahingus kuulutas Kleopatra noor õde Arsenoe end Egiptuse uueks kuningaks. Ja tekkis isiklik huvi, armastus Kleopatra ja Caesari vahel, kes tegid teineteise heaks palju tööd. Kleopatra soovis saada tagasi võimule, mis teeks temast maailma uusima rikkaima naise.

Egiptus alustab jõe ääres, kus nad saavad stiimuleid tugevusalade omamiseks ja nad saavad salajasi maagiaid. See maagia osutub eriti väärtuslikuks Sfinkside piirkonnas, võimaldades Egiptusel jõuda kiirele lähenemisele kogu mängust. Kui Kleopatra saab seejärel sõbruneda teiste võimsate kultuuridega (võib-olla seetõttu, et nad toovad temaga kauplemisest toitu), saab ta jätkata oma salajaste tegevustega.

Kuningas vallutusest eemal: võitlus Gaugamela territooriumilt välja

Veebileht

Täiesti tasuta loomise keskkonnas antakse mängijatele võimalus valida umbes tosina eraldiseisva stsenaariumi vahel. Mõnel neist pole võidunõudeid, mis võimaldab avastamisrõõmuga linnaehitust, samas kui kõik teised loovad soove võita. Mänguga on kaasas kaardiredaktor, mis aitab luua uusi, tüüpilistele oludele vastavaid olukordi.

Nende vastastikused mereväerünnakud said Actiumi lahingus purustava kaotuse – see oli murranguline konflikt, mis kuulutas Ptolemaiose dünastia viimast langust ja Rooma ülemvõimu pidevat langust. Ptolemaiose valitsuse labürintlikku valdusse loodud Kleopatra ei ole võõras nii raskustele kui ka valitsemise peensustele. Nende päritolu, mis on täis omavahelisi tülisid ja valitsuse mahhinatsioone, on andnud naisele edu tulevastel raskustel.

Kuna umbes kolmel lapsel lubati elada, pidid kaks vanemat last osalema Octavianuse suurepärases "triumfis" Roomas, kus neid paraaditi koos nende passiivse ema kujuga. Vanad ajaloolased Suetonius (kes elas Antoniusest eemal. D. 69, 122) ja Plutarch (46, 120) reklaamisid teid Antoniusele ja Kleopatra maeti koos temaga hauda. Plutarch kirjutas Octavianuse palve, et Kleopatra "pühitseks Antoniuse nägu rõõmsalt ja kuninglikult" (tõlgendus Bernadotte Perrinilt). Kui Octavianus linna astus, püüdis Kleopatra temaga vaielda, kuid mitte, nad näitasid, et teda uuriti Roomas ja teda paraaditi lahingutrofee kujul, saatus, mida ta pidas talumatuks. Mis puutub teabe määratlemisse, siis Octavianuse kollektsioon kasutas oma suuremat vabadust, et parvetada Antoniuse ja Kleopatra laevastiku elemente, kirjutas Strauss.

Varajane olemasolu ja te tõusete troonile

  • 37. aastal eKr naasis Antonius Antiookiasse, Kleopatra sisenes sinna ja järgmisel hooajal pidasid nad omamoodi pulmi.
  • Vahetult pärast Caesari mõrva 49. aastal eKr naasis Kleopatra Egiptusesse, kus ta valitses üle kümne aasta.
  • See põhineb nende nutikusel, tema vaprusel ja vankumatul südamel.
  • Tänu naise aastatepikkusele hoolikale planeerimisele teadis Kleopatra, et üks Antonius proovib teist poissi, uut Caesari.

Ta loetles ka uued kohad, mis naisele ja tema kolmele Roomast pärit õpilasele anti, ning mainis ka nende esimest poega Caesarionit, Julius Caesari ainsat pärispärijat. Hakkasid levima kuuldused, et Caesar soovis Aleksandriasse valitsuse tuua. Kui senat oleks talle andnud hõbedase trooni ja võimu eluks ajaks, monarhiks saades, sepitsesid 60 senaatorit vandenõu ja pussitasid ta 42. märtsil eKr surema, kui Rooma taastaks oma vabariikliku võimu. Seega, selle asemel, et ilmuda välja heast "Jätka" stiilist, pidi ta vaid oma näo paljastama – mis omakorda eraldas teda vaateväljast. Naise seisukorda Aleksandrias kaitstes reisis ta lõunaosariikidesse, et saada abi oma Egiptuse ohvritelt, osaledes laubariitustel ja rääkides temaga otse omaenda koodis. Sest ta proovis algset Ptolemaiose valitsejat õppida egiptuse keelt, sealhulgas kreeka keelt ja seitset muud keelt – hiljem mäletavad Egiptuse ajaloolased naist kui "vooruslikku üliõpilast".

Veebileht

Nende olemasolu ja teie juhtimise tundmaõppimine annab teile väärtuslikke kogemusi nii teie varasemale ajaloole kui ka piirkonna naiste rollile. Caesari abiga taastas Kleopatra naiste trooni ja mõjutas Egiptust koos oma õe Ptolemaios XIII-ga. 47. aastal eKr õhutasid Ptolemaios XIII nõunikud mässu Kleopatra vastu.

Mängu üksikasjad

Ja Roomas polnud nurga taga ühtegi kandidaati ning heategevusspetsialistide poolt tavaliselt põlatud – päästke Caesari sõber Marcus Anthony – Kleopatra naasis Aleksandriasse. Kleopatra VII Philopator (69 – tosin 29. augustil eKr) on viimane edukas vaarao Ptolemaiose-aegsest Egiptusest. Üks Egiptuse usu alustalasid on uus legend sellest, kuidas Osiris, kelle tappis nende vend Seth, raiuti tükkideks ja visati üle kogu Egiptuse. Kleopatra sai alguse Ptolemaiose dünastias, Kreeka päritolu perekonnas, mis valitses Egiptust pärast Aleksander Suure surma. Vaatamata oma Kreeka kultuurile rakendasid uued Ptolemaiosed Egiptuse kombeid ja eluviisi, et esitleda end Egiptuse jumalate reinkarnatsioonidena oma valitsuse kindlustamiseks.